Верстат шліфувальний YATO YT-822110
-10%

9 030 ₴
8 127 ₴
- В наявності
- Код: 59573
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Діаметр диска, мм | 150 мм |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Напруга (В) | 230 В |
| Розмір шліфувальної стрічки, мм | 686 x 50 мм |
| Швидкість обертання | 2980 об./хв |
| Товщина диска | 25 мм |
- Ціна: 8 127 ₴





