Настільна шліфувальна машина 520 Вт (150х32мм) YATO YT-822112
-10%

8 925 ₴
8 032,50 ₴
- В наявності
- Код: 59572
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 кг |
| Діаметр диска, мм | 150 мм / 200 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Максимальна швидкість | 2980 об./хв |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Напруга (В) | 230 В |
| Особливості | Із захисним екраном, з мокрим каменем |
- Ціна: 8 032,50 ₴





