Настільна шліфувальна машина 520 Вт (150х32 мм) зі щіткою YATO YT-822107
-10%

8 610 ₴
7 749 ₴
- В наявності
- Код: 59560
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Діаметр диска, мм | 150 мм |
| Діаметр посадочного отвору | 32 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Максимальна швидкість | 2980 об./хв |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Напруга (В) | 230 В |
- Ціна: 7 749 ₴





