Рукавичка замшева 14" (червона) (ящик 60пар) INTERTOOL SP-0156W
-14%

9 399,10 ₴
8 099 ₴
- В наявності
- Код: 20148
+380 (67) 731-29-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина | 35 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Цільна долоня, обробка олією, підкладка по всій довжині |
| Матеріал | спілок класу A/В |
| Обсяг | 0,063450 м.куб |
| Розмір | 14" |
| Товщина шкіри | 1,1 мм |
- Ціна: 8 099 ₴

